Blešák v kožichu

Je vám líto opuštěných či týraných psů a koček? Pomozte jim a zapojte se do Blešáku v kožichu, který se bude konat v neděli 6. prosince v klubu Barrák nedaleko Sýkorova mostu v centru Ostravy. Cílem této charitativní akce je podpořit organizaci Neposedné tlapky.

22.10.2015 22:04:23

V listopadu se otevírají sběrná místa, kde budou organizátoři akce přijímat vámi věnované zachovalé (a ještě lépe nové) předměty, které pak budou v rámci Blešáku v kožichu prodány ve prospěch Neposedných tlapek. Podpořit dobrou myšlenku a přispět k mikulášské nadílce určené pro zvířata, která to v životě nemají lehké, můžete v úterý 17. listopadu od 9. 30 do 15 hodin ve foyer Magistrátu města Ostravy, kde se tento den koná komentovaná prohlídka Radnice v proměnách času. Další možnost budete mít ve dnech 24. a 27. listopadu v čase od 16 do 19 hodin v pobočce Ostravského informačního servisu (OIS) v Elektře a 16. a 23. listopadu od 9 do 17 hodin v Gongu v Dolních Vítkovicích, rovněž v pobočce OIS, jenž je partnerem akce. Organizátoři se velice těší na vaše příspěvky, nicméně si vymiňují právo nepřijímat nevhodné dary, k nimž patří například zbraně, farmaceutické výrobky, velké kusy nábytku, obuv, oblečení nebo živá zvířata. Objevíte-li však doma bižuterii, sklo, keramiku, hračky, bytové doplňky, domácí potřeby a kosmetiku v originálním balení, potřeby pro psy a kočky nebo krmivo pro ně, neváhejte a stavte se. Blešák určitě oživí i ručně vyrobené produkty, takže vítán bude každý, kdo šije, háčkuje, vyřezává...

 

V klubu Barrák vás pak 6. prosince nebude čekat jen mikulášský dobročinný bleší trh, ale také vystoupení různých účinkujících a kapel.

 

Akce je organizována pod záštitou Petry Bernfeldové, starostky obvodu Moravská Ostrava a Přívoz.

 

 

Více na www.facebook.com/events/625961007546889/

« zpět na archiv aktualit